Perfumy współcześnie są połączone z naszym “byciem”. Perfumy są częścią osobowości człowieka. Zapach używanych przez nas perfum ma wpływ na nasz nastrój a także jest magnesem do przyciągania innych osób do nas. Perfumy podkreślają nasze emocje a także nasz charakter. Ładny zapach ma wpływ na to jak się czujemy. Stosując określone perfumy wyrażamy siebie samych. To świetna wskazówka dla ludzi, którzy poszukują swojej drugiej połówki. Pewne jest to, że umówimy się na kolejne spotkanie tylko z osobą, której zapach perfum okazał się dla nas kojący, inspirujący. Tak więc perfumy to znak rozpoznawczy ludzi. Wybieramy różne zapachy, jakie dzielimy na pięć kategorii: kwiatowe, orientalne, cytrusowe, drzewne, szyprowe (drzewno- cytrusowe). Jak wiele zapachów, tyle osobowości oraz emocji kobiecych. Tymczasem mężczyźni najczęściej wybierając perfumy drzewne (drzewo sandałowe, cedr), fugere (zapachy paprociowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe). Właściwie każdy facet jest inny. Wybór perfum wykazuje cechy jego charakteru.

Zapachy delikatne stosują w większości osoby wrażliwe. Z kolei zapachy mocniejsze wybierają osoby ambitne i pewne siebie. Dzisiaj kilka popularnych ludzi określanych mianem “celebrytów” reklamuje swoją osobą różne perfumy. Jest to dla wielu ludzi zachęta do zakupu i wypróbowania konkretnego perfumu. Kupujemy markowe perfumy damskie, głównie ze względu na ich trwałość a także jakość.

Postacie, dające nazwę danym zapachom są ludźmi, z którymi się identyfikujemy. To istotny składnik , który motywuje do kupna danego zapachu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *