Spółka Zagórski Terrazzo na swojej stronie internetowej www ma do zaoferowania lastryko Katowice. Jest to rodzaj okładziny, wykonanej z cementu i jednocześnie dobry materiał na wykończenia, między innymi dla podłóg korytarzy, klatek schodowych, a także zewnętrznych części konstrukcji budynku. Jest on odporny na promienie UV i ścieranie a ponadto łatwy do utrzymania w czystości. Lastryko zamówione na stronie firmy jest dostępne pod postacią płytek do układania na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne wymiary (formaty: trzydzieści na trzydzieści a także 40×40 cm). Ta bardzo prosta do obróbki mechanicznej wykładzina charakteryzuje się niską nasiąkliwością, antypoślizgowością oraz mrozoodpornością a ponadto antypoślizgowością. Firma Zagórski-terrazo proponuje płytki z bogatą paletą kolorów a także wzorów, wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, a zatem maksymalnie wytrzymałe mechanicznie.

Ponadto bez żadnego problemu transportowane w prawie każde miejsce i bezpieczne zarówno dla środowiska zewnętrznego, jak i zdrowia. Estetyczne, z dowolnie zmienianym przez klienta sposobem wykończenia. Mogące służyć przez niezwykle długi okres czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *