W bardzo wielu sytuacjach zdarza się, iż psuje nam się auto. Jeśli chcemy zdecydować się na jego naprawę, to wystarczy, iż wybierzemy dobrego mechanika a bez większych kłopotów uda się rozwikłać kłopot zepsutego pojazdu. Czasem bywa tak, że mamy przykre zdarzenia drogowe, jakimi są oczywiście wypadki.

 

Gdy miał miejsce wypadek i samochód jest niesprawny, wówczas konieczne okazuje się zamówienie autolawety. Laweta przyjeżdża do nas albo na zlecenie naszego ubezpieczyciela lub na nasze zgłoszenie. Jeśli zadzwonimy od razu, to częstokroć w ciągu godzinki podjedzie po nasz samochód laweta i podwozi je do do pobliskiego mechanika albo po prostu na parking, z jakiego pojazd następnie zostanie odwieziony na złomowisko – po ukończeniu wszelkich badań przez policję. Musisz jednak pamiętać o tym, iż wynajem lawety warszawa wiąże się niestety z dość dużym kosztem. O ile do pewnego poziomu istnieje stawka za ryczałt, to powyżej jest już liczona stawka za przejechany kilometr. Nie pomyl natomiast faktu, że laweta liczy kilometry w jedną tylko stronę, bo kierowca musi powrócić nią jeszcze do bazy.

 

W grę wchodzą więc też kilometry powrotne. Możesz być absolutnie pewny faktu, iż jeżeli będziesz bardzo potrzebował pomocy na drodze, to ją zawsze otrzymasz. Bardzo ważne jednakże jest to żeby po każdym niemiłym zdarzeniu nasze zdrowie było w dobrej kondycji, pojazd można naprawić. A jeśli okaże się to niemożliwe, to w każdym momencie można nabyć nowy pojazd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *