Komórka, a raczej smartfon to taka rzecz, z której korzystamy nie tyle dzień w dzień, a 24 godziny na dobę. Dlatego bardzo ważna jest dobra ochrona telefonu, szczególnie przed uszkodzeniami spowodowanymi upadkiem z wysokości. Nawet jeśli smartfone spadnie na tyle niegroźnie, iż nie dozna żadnych dużych szkód, nie znaczy to, że nie powstały jakieś małe uszkodzenia. Parę takowych “łagodnych” upadków może powoli powodować coraz to gorszą jakość funkcjonowania smartfona. Potem dzieje się tak, iż po roku korzystania z telefonu nagle urządzenia zacina się lub wyłącza.

 

Bardzo często wówczas całą winą obarczamy producenta sprzętu. Tak więc uszkodzenia spowodowane licznymi upadkami są przyczyną szkód. Dlatego że uszkodzeń wynikłych z licznych upadków nie jesteśmy w stanie uniknąć, warto ochronić swój smartphone w mądry sposób. Ciekawy sposób to bardzo dobrze dobrane etui na komórkę. Na pewnobardzo fajną opcją jest etui w formie pokrowca z klapką, jaka chroni przód ekranu. Etui, jeśli jest zrobione ze skóry, skutecznie chroni nasz telefon w trakcie upadku. Oprócz tego jest wygodne podczas użytkowania. Przeszukując internet albo odpowiadając na wiadomości będziemy mogli w każdej chwili przysłonić ekran telefonu tą właśnie klapką bez przymusu wyłączania go.

 

To bardzo wygodne szczególnie w publicznych miejscach lub w naszej pracy. Oprócz tego pokrowiec na telefon ma specjalną kieszonkę na karty płatnicze albo wizytówkę. Tak więc taki pokrowiec z klapką stanowi wspaniałą ochronę Twojego smartfona w szczególności będąc w zestawie z bardzo dobrym szkłem hartowanym. Szkło hartowane jest także nam niezbędne, niezależnie od tego jakie etui na komórkę mamy. Niezwykle rzadko zdarza się by uszkodzenia powstawały zarówno na hartowanym szkle jak i na ekranie telefonu. Gdy różni klienci przynoszą uszkodzone komórki do reklamacji, zniszczone jest tylko szkło hartowane, a nie ekran smartfona. Jednak w ten sposób możemy wywnioskować, iż nasz telefon został uszkodzony mechanicznie i mimo braków znaków użytkowania sprzętu na ekranie, sklep lub producent ma możliwość odmówić bezpłatnej naprawy w ramach okresu gwarancyjnego. Można też zakupić etui oferowane w formie obudowy telefonu. Takie też bardzo dobrze ochroni nas sprzęt, jednak nasz ekran nie jest w takim stopniu chroniony. Tutaj świetnej jakości szkło posiada znacznie większe znaczenie. Jeżeli nie jesteś nerwowy i smartphon nie spada Ci zbyt często to to wyjście może okazać się dobrą opcją.

 

Dobrej jakości tego typu etui jest wykonane z miękkiego surowca, jaki amortyzuje upadki smartfona. Bardzo często to etui wykonane z gumy, dodatkowo wzmocnione na narożnikach. Już ostatnią kwestią , która dotyczy zakupu dobrego etui jest wybranie wzoru a także koloru. Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych modeli. Jest możliwość dosłownie zaprojektować własne i zamówić zrobnienie etui z takim właśnie kształtem. Opłaca się skorzystać z tej opcji, aby być zadowolonym. Telefon to coś, na co spoglądamy na co dzień dlatego też musi się ci podobać.

 

Etui na telefon LG to także genialna możliwość zasłonięcia potencjalnych znaków starości naszego smartfona, takowych jak rysy, czy obicia. Takie jednak powstają zazwyczaj, jeżeli korzystamy z telefonu bez żadnego pokrowca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *