Rozwój technologii jest dzisiaj ogromny. Technologia w dużym stopniu poszła naprzód. Ludzie, którzy mieszkają w sąsiednich miastach, państwach, a nawet na odległych kontynentach mają szansę utrzymywać ze sobą kontakt. Kontakt między znajomymi może być nie tylko i wyłącznie kontaktem audio, lecz również kontaktem wizualnym. Jest to możliwe dzięki różnego rodzaju kamerkom a także komunikatorom internetowym.

 

Czat wideo rozmowy to bardzo popularny sposób komunikowania się ludzi między sobą. Osoby, które znajdują się wiele kilometrów od siebie mają możliwość mieć stały kontakt ze sobą- pisać, prowadzić rozmowę, a także widzieć swojego rozmówcę na swoich własnych komórek., czy również laptopów. Bardzo popularnym zjawiskiem okazuje się live chat na stronę. Zakładają konto na profesjonalnej witrynie, albo w aplikacji możemy prowadzić rozmowę z wieloma osobami, nawet takimi, których się nie zna, lecz w taki właśnie sposób możemy poznać. W tego rodzaju chatcie może uczestniczyć nawet parę osób równocześnie, lub jeśli ktoś tak preferuje to w dwójkę. Taki live chat nie jest nagrywany tylko właśnie cała rozmowa ma miejsce tu i teraz.

 

Czat na strone może odbywać się wyłącznie w formie pisemnej. Ludzie, którzy zdecydowali się wziąć udział w tego typu chatcie tylko piszą do siebie, nie widząc siebie nawzajem, chyba że chcą np pokazać swoje zdjęcia. Jak możemy zauważyć duża odległość teraz nie jest przeszkodą, ażeby zdobyć całkiem nowe znajomości albo też być w stałym kontakcie z kimś dla nas ważnym, kto jest daleko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *