Od długiego czasu marzy się Wam urlop wypoczynkowy gdzieś w górach, niemniej jednak boisz się tłumów ludzi a także tłoku? Wspaniałym pomysłem na taki odpoczynek będzie urlop w Rabce-Zdrój, jest to miejsce słynące z cudownych atrakcji turystycznych zarówno w czasie lata jak i zimą. To nieduża malownicza miejscowość zlokalizowana w woj. małopolskim, w bajecznej kotlinie rabczańskiej u podnóża równie pięknych Gorców a także Pasma Babiogórskiego. Nad miastem unoszą się cudowne lasy, które troszczą się o wysoką jakość powietrza oraz chronią miasteczko przed chłodnym wiatrem – co znaczy, iż zimy są tu z reguły bardzo łagodne.

 

Poza rozmaitymi szlakami górskimi a także znakomitymi zabytkami zagórzańskiej kultury, Rabka Zdrój słynie w szczególności z ponad 100 letniego uzdrowiska, które specjalizuje się w chorobach oddechowych i alergii. Odnajdziemy tutaj również od niedawna popularną tężnie solankową – naturalną inhalacje do której używa się tak zwane solanki jodowo-bromowe. Interesującą atrakcją jest też słynny Park Rozrywki Rabkoland, który zachwyci szczególnie najmłodszych wczasowiczów. Czy zaznasz tutaj nudy podczas zimowego pobytu? Ależ skąd. W Rabce znajdziesz liczne wyciągi oraz trasy narciarskie, wieża widokowa oraz dodatkowo Główne centrum Świętego Mikołaja.
Warto więc zainteresować się tym, co oferują nam Rabka Zdrój domki. Przede wszystkim są to domki całoroczne, co znaczy, iż podczas zimy wszystkie pokoje mają ogrzewanie. Z racji, że jest to niezbyt duże miasteczko – obiekty zlokalizowane są w niezwykle cichych a także spokojnych miejscach,  często ze zjawiskowymi widokami przykładowo na Babią Górę. Zazwyczaj wyjeżdża się na urlop z myślami, ażeby spędzić urlop na świeżym powietrzu – bardzo częstym plusem miejsc noclegowych w miejscowości Rabka Zdrój są zatem place zabaw dla dzieci, miejsce na rozpalenie grilla lub ognisko, ogromne sady owocowe czy też boiska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *