Z nieciekawymi dziurami na twarzy w dzisiejszych czasach może radzić sobie na mnóstwo różnych sposobów. To, czy blizny znikną raz na zawsze, zależy od tego jak naskórek na twarzy został uszkodzony. Na płytsze blizny stosuje się dużo rozmaitych preparatów kosmetycznych, które nanoszone na skórę regularnie w długim okresie czasu zapewniają ciekawe rezultaty. Kiedy doszło do bardziej zaawansowanego zniszczenia tkanki skórnej, konieczne jest użycie znacznie bardziej inwazyjnych sposobów. Jednym z nich jest botoks.

Tak zwana toksyna botulinowa powszechna jest raczej jako środek służący do wypełniania zmarszczek a także powiększania ust. Jak się okazuje jednak, że jest też powszechnie wykorzystywana do redukcji różnego typu blizn. Botoks odgrywa bardzo dużą rolę w gojeniu się ran. Jak botoks pomaga w sytuacji pragnienia zniwelowania blizn? Rozrywa on niewłaściwie zrośniętą tkankę, a potem blokuje oraz rozluźnia w tym miejscu mięśnie, za sprawą czego dochodzi do spłycenia blizn. Z reguły, w momencie kiedy blizna na twarzy jest obszerna, nie możemy usunąć jej w sposób całkowity. Możemy jednakże nabyć efekt zredukowania jej widoczności.

Zabieg spłycenia jest zupełnie bezpieczny dla zdrowia i życia i co bardzo istotne, dosłownie niewielkie zniwelowanie blizny może przyczynić się do zwiększenia komfortu danej osoby i podnieść pewność|przywrócenia pewności} siebie.

Autor: botoks Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *