Poszukiwanie inwestorów to rodzaj aktywności podczas której zamierzamy albo wyszukać wspólników do założenia własnego przedsiębiorstwa, lub poszukujemy osoby , która będzie chętna do nabycia tego, co zamierzamy sprzedać, np obecne miejsce pracy, działkę albo lokal mieszkalny. Jeśli zamierzamy opublikować tego typu ogłoszenie, musimy najpierw założyć własne konto na stosownej stronie www, a kolejno napisać po co publikujemy nasze ogłoszenie.

 

Przykładem może być: szukam inwestora do spółki handlowej, lub salon fryzjerski na sprzedaż, sprzedam działkę, tanie mieszkanie w centrum Warszawy. Kiedy z jakiegoś powodu rezygnujemy z biznesu, zmieniamy nasze miejsce zamieszkania a chcielibyśmy żeby ktoś inny mieszkał w tym miejscu gdzie my do tej pory, albo chcemy sprzedać działkę z której już nie będziemy korzystać, należy umieścić tego typu ogłoszenie w sieci. To, co sprzedamy posłuży komuś innemu, a my otrzymamy pieniądze, które możemy zainwestować w nowy sposób na życie. Oprócz informacji o celu zamieszczenia ogłoszenia dobrze jest dodać zdjęcie rzeczy wystawianej na sprzedaż, żeby była możliwość zobaczyć jak ona wygląda a tym samym zachęcić do kupna ewentualnego kontrahenta, a także uzupełnić dane do kontaktu – numer naszego telefonu, adres e-mail lub też linki do naszych prywatnych profilów na portalach społecznościowych.

 

W życiu bowiem różnie się układa, a my – czy tego chcemy czy nie – jesteśmy zmuszeni podejmować czasami bardzo szybkie oraz jedyne w pewnych sytuacjach decyzje. Jeśli potrzebujemy odmienić swoje życie, pozbywając się tego, co nam zbywa, ogłośmy to w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *