Magia miłosna jest stosowana w bardzo wielu problemach i jest dobrze znana od wieków. Także obecnie uroki miłosne są często używane. Głównym powodem, dla którego ktoś decyduje się na rytuał miłosny, jest silna potrzeba odzyskania partnera. Są jednak także nieco inne zastosowania tego ciekawego rytuału, bo ma możliwość przyciągnąć też zupełnie nową miłość. Należy jednakże wiedzieć, żeby uroku miłosnego nie odprawiać samodzielnie. W szczególności, w momencie kiedy nie posiadamy wielkiego doświadczenia w dziedzinie ezoteryki. Ważne jest także, ażeby być w 100% pewnym, w momencie kiedy decydujemy się na miłosny rytuał.

Miłosne rytuały to obrzędy, jakie odbywają się z udziałem świec, gdyż w ten sposób budowana jest tajemnicza atmosfera oraz wyjątkowość rytuału. Powinniśmy mieć świadomość, iż magia świec znacznie wzmacnia miłosny rytuał. Przeważnie podstawowym elementem rytuału miłosnego jest wypowiedzenie konkretnej formułki z wykorzystaniem dowolnego przedmiotu, który należy do osoby, którą chcesz rozkochać. Gdy nie masz ani jednej rzeczy osoby, którą kochasz, to można użyć odpowiednich ziół czy kamieni. Warto przygotować zarówno siebie jak również pokój do miłosnego rytuału. Dobrze jest wybrany pokój przed rozpoczęciem przewietrzyć a także ustawić urządzenia, które sprzyjają miłosnej magii.

W większości także przy magii stosuje się kolor czerwony, który najczęściej kojarzony jest z miłością i symbolizuje uczucia. Mamy możliwość też połączyć ze sobą biel i czerwień. Kolor biały symbolizuje czystość zamiarów osoby, która przeprowadza cały rytuał. Wszystkie te działania mają wzmocnić rytuał. Dawno temu zwracano uwagę na fazy księżyca. Proszono też o wsparcie żywioły: ogień, woda, ziemia, wiatr. W większości takie uroki przeprowadzają kobiety, jednak czasem także faceci proszą o pomoc w swojej sytuacji. Jednak trzeba pamiętać, iż każdy rytuał to praca z niezwykle silnymi emocjami a także energiami. Najlepiej jest, by zrobić miłosny urok nie spiesząc się. Taki rytuał pomaga nam w zrealizowaniu chęci, żeby ukochana osoba wróciła, ale też trzeba pamiętać, że urok ten nie działa w tym samym momencie. Najbardziej popularnym rytuałem miłosnym jest rytuał egipski. Polega on na tym, że wyprawiany jest przy użyciu egipskich przedmiotów , które są naznaczone energią tamtejszych kapłanów. Osoba, która prowadzi, rytuał miłosny dokłada swoją energię do używanych rzeczy. Takie pokłady energii umieją dać niesamowite efekty. Jest możliwość też zastosować urok spętanej duszy, natomiast jest on często kojarzony z czarną magią. Dlatego nie każdy decyduje się na ten urok.

Rytuał ten polega na tym, iż dana osoba, na której chcemy wykonać rytuał, jest zniewolona. Jest to znaczna ingerencja w osobę, którą kochamy, która tak traci swoją wolną wolę. Wówczas także może dość do tego, że ta osoba nie będzie prawdziwie nas kochać. Nie jest zalecane wykonywanie tego rytuału w wieku nastoletnim, w momencie gdy to przeważnie trafiają się przelotne miłostki. Dobrze, ażeby spętanie miłosne oczyszczanie złorzeczenia połączenia zajmowały się osoby pełnoletnie, w pełni świadome konsekwencji. Zabawy z magią posiadają zarówno swoich zwolenników, jak i ludzie temu przeciwnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *