Na lotnisku pracuje mnóstwo osób. Są to nie tylko i wyłącznie personel , który dba o bezpieczeństwo pasażerów, asystenci osób niepełnosprawnych oraz kadra operacyjna, ale też agenci do spraw obsługi pasażerskiej. Ci agenci mają swoje zadania zarówno w środku budynku, jak również na zewnątrz. Z tego powodu w gestii korporacji, jaka zatrudnia tych agentów, jest wyposażenie ich w specjalną odzież chroniącą. W celu zwiększenia widocznościAżeby zwiększyć widoczność pracownika handlingowego przebywającego na lotnisku, niezbędne są kurtki albo kamizelki odblaskowe, a czasami również słuchawki.

 

Agent czuwający nad załadowaniem samolotu przebywa na zewnątrz portu lotniczego aż do chwili wystartowania statku powietrznego. Powinien być dobrze widoczny przez pilotów a ponadto pozostałych pracowników obsługi naziemnej. Ma to duże znaczenie zwłaszcza przy złych warunków atmosferycznych , które zmniejszają pole widzenia na przykład przy silnej ulewie. Ważna jest także ochrona naszego słuchu. Każda hurtownia Bhp ma w swojej ofercie nauszniki, które bardzo dobrze tłumią dźwięki o wysokiej częstotliwości. Hałas , który jest emitowany przez rozgrzewające się silniki na pewno do takich zaliczmy.

 

Pracownicy handlingowi wyposażeni są handlingowy wyposażony jest także w odpowiednie, gumowe obuwie. Sklep BHP ma buty ochronne, które skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi obiektami przykładowo substancjami oleistymi. Gruba podeszwa a także masywna cholewka zapewniają stopom stabilne podparcie. Co więcej, buty gumowe zapewniają ochronę przed niskimi temperaturami a także wilgocią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *