Fachowy program do nagrywania ekranu to potężny, lecz także lekki program, jaki ma możliwość nagrać właściwie wszystko na ekranie komputera. Nie ma w zupełności znaczenia, czy nagrywasz wideo z gry na YouTube, nagrywasz to, co robisz na komputerze, czy przesyłasz 1 ze swoich ekranów do Twitcha lub Mixera – nasz program sprawi, iż będzie to bardzo dobrze!

Aplikacja do nagrywania ekranu to profesjonalne oprogramowanie, które przechwytuje ekran komputera a następnie przekształca go w wideo. Wynikiem końcowym jest stworzenie nagrania dokładnie tego, co znajduje się na wyświetlaczu danego urządzenia. Rejestratory ekranu są używane do różnych celów, takowych jak na przykład udzielanie samouczków, tworzenie recenzji lub instrukcji lub tworzenie świetnych gier. Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów programów, które pozwalają generować filmy ze zrzutami ekranu lub nagranymi materiałami. Możesz zrobić to samodzielnie lub korzystać z jednego z wielu dostępnych darmowych programów, aby zmienić swoje własne nagrania w filmy video.

Główne cechy programu do nagrywania ekranu:

Fachowy nagrywarka ekranu to całkowicie darmowy program, który umożliwia nagrywać wideo w wysokiej jakości dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Ma wiele przydatnych funkcji, o których należy szczegółowo wspomnieć.

Spojrzyjmy na te funkcje:

1. Obsługa nagrywania dźwięku
2.. Obsługa klucza Chroma
3. Kilka formatów plików
4. Zegar nagrywania z powtarzającymi się wydarzeniami
5. Obsługa wielu monitorów na raz

Rejestrator ekranu to doskonałe narzędzie , które jest przeznaczone dla klientów, aby dowiedzieć się, jak działa aplikacja, oraz odczuć styl projektanta. Może dać naszym klientom wyobrażenie o tym, co kupują, zanim podejmą ostateczną decyzję.

Kilka pozytywów tego programu.

– Świetna metoda na pokazanie efektywności aplikacji
– niebywała przejrzystość video
– Niezwykle intuicyjny w użytkowaniu interfejs

Wybór właściwego oprogramowania do rejestrowania ekranu może okazać się skomplikowany. Jest kilka elementów do prześledzenia przed podjęciem ostatecznej decyzji, który program jest najlepszy. Najlepszy bezpłatny rejestrator ekranu posiada łatwy w użytkowaniu interfejs, który posiada wbudowany zegar i najważniejsze możliwości edytowania. Wszystkie 10 najbardziej polecanych rejestratorów ekranowych posiada różnorakie funkcje, niektóre z nich tworzą video w jakości HD, zaś inne mają wysoką liczbę klatek na sekundę. Te najlepsze płatne rejestratory ekranu oferują funkcje, tj. nagrywanie na pulpicie a także w grze, a niektóre z nich oferują nawetwbudowany edytor a także usługę przesyłania strumieniowego o jakości danej transmisji.

Kto powinien zastanowić się nad kupnem rejestratora ekranu?

Istnieje mnóstwo powodów, dla których należy skorzystać z takiego programu. Jednym z powodów jest to, iż to jedyna metoda na zapisanie tego, co akurat dzieje się na ekranie laptopa, co w innym przypadku byłoby nieosiągalne. Innym powodem jest to, że istnieje możliwość wykorzystać go m.in. do różnych pokazów lub prezentacji w szkole na lekcjach lub na spotkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *