Jump4u to park trampolin , który znajduje się w Dzierżoniowie. Prowadzony przez nas park otwarty jest przez cały rok i jest szczególnie polecany rodzinom z dziećmi w przedziale wiekowym od trzech do dwunastu lat. To również dobra propozycja dla osób kochających sport, a szczególnie dla akrobatów.

Ponad 1000 m2 powierzchni parku trampolin oferujemy różnorodny trampolinowy sprzęt dla małych dzieci a także dorosłych. W parku znajduje się boiska do koszykówki, strefa akrobatyczna, ścieżka akrobatyczna, basen z gąbkami a także stoły urodzinowe.

Gorąco zapraszamy uczniów na atrakcje dla dzieci Dzierżoniów, wyjątkowe lekcje WF! Jeśli chcesz się doskonale bawić ze znajomymi, to odwiedź nasz park trampolin. Nasze trampoliny to fajny sposób na imprezę i ćwiczenia równocześnie. Przyjdź do parku i przekonaj się, jak łatwo możesz się bawić oraz równocześnie zadbać o swoją kondycję!

Twoje dzieci mają okazję bezpiecznie skakać i znakomicie się bawić. Nasz park doskonale nadaje się do organizacji przyjęć urodzinowych i innych imprez. Zapraszamy do odwiedzenia parku oraz dołączenia do świetnej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *